bizuteriaczyzewski
top of page

Usługi

Kotwica 1

Złocenie

Nasza oferta obejmuje złocenie zarówno hurtowe, jak i detaliczne. Do procesu używamy 24 karatowego złota, które pokrywamy ochronnym polimerem (znacznie przedłuża on widoczność złocenia). Powłoka wyrobu może wynosić do 8 mikronów, a kolor możemy dopasować do oczekiwań klienta. Zainteresowanych tą usługą zapraszamy do kontaktu

złocenie
Kotwica 2

Laser

Nasza oferta laserowa obejmuje hurt i detal. Wykonujemy napisy na obrączkach i celebrytki wycinane lub z grawerem. Jeśli masz projekt - prześlij go nam, jeśli masz pomysł na projekt - opowiedz nam o nim i zaprojektujemy go wspólnie. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. 

laser
Kotwica 3

Rodowanie

Rodowanie możemy wykonać dla dowolnego produktu. Zazwyczaj używamy rodu białego ale na specjalne zamówienie możemy użyć czarnego. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt.

rodowanie
Kotwica 4

Naprawy

W zakres usług naprawczych wchodzi renowacja, lutowanie, czyszczenie, polerowanie i złocenie. Naprawy wykonujemy wyłącznie na wyrobach ze srebra. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

naprawa

Nasza firma ma do zaoferowania szeroki wachlarz usług skierowanych zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Jesteśmy otwarci na współpracę i rozwój, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat powyższych usług oraz bezpośredniego kontaktu w celu szczegółowego omówienia zamówień oraz ich wyceny.
 

bottom of page