bizuteriaczyzewski
 

Celebrytki

Wszystkie celebrytki

Czym są celebrytki?

   Celebrytki to rodzaj biżuterii, której styl pochodzi od gwiazd Hollywood. To właśnie one nadają kierunek  modzie i ma to swoje odbicie w stylu i formie w jakiej powstaje biżuteria, która teraz cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród młodych, jak i starszych kobiet. Ozdoby te wykonywane są między innymi ze złoconego srebra próby 925 i posiadają przeróżne wzornictwo od  zwierząt (np. słonik symbolizujący szczęście), przez motywy roślinne typu czterolistna koniczyna, po abstrakcyjne ażurowe wzory. Celebrytki dają także ogromne pole do popisu osobom zainteresowanym personalizacją swojej biżuterii poprzez drobne dodatki i grawerowanie.

   Czy taka biżuteria dobrze wygląda na osobach otyłych? Krótka odpowiedź - tak. Zawieszki na złoconym łańcuszku, bransoletki połyskujące na nadgarstku, mieniące się w świetle wieczorowym kolczyki będą dopełnieniem zarówno wieczorowej kreacji, jak i codziennego stroju. Wzrost, wiek, waga, to wszystko nie ma znaczenia, liczy się jedynie to jak Ty czujesz się mając je na sobie.
   A czy kamienie mają lecznicze właściwości? Według niektórych każdy kamień ma swoją moc - morganit wzmocni układ odpornościowy i złagodzi stres, onyks doda mocy i wytrzymałości w pokonywaniu trudnych zadań, szmaragd wspomaga pracę serca oraz obniża ciśnienie krwi, z kolei szafir pogłębi wiarę i da spokój ducha. Aby zwiększyć działanie kamieni szlachetnych czy półszlachetnych możemy dołączyć przewieszkę która będzie wspomagać lub dawać dodatkową ochronę naszego ciała czy duszy.

   Ręka Fatimy w wierze chrześcijańskiej jest symbolem bożej opieki. Prawdopodobnie dłoń Fatimy była znana już w starożytnym Egipcie i przywoływała duchy rodziców i dziadków do ochrony małych dzieci. Amulety i talizmany znane są od pradawnych czasów i dziś również cieszą się ogromnym zainteresowaniem w formie wyrobów jubilerskich.
   Zatem modna biżuteria to nie tylko nowoczesne pomysły! Kolejnym dowodem są znane od tysięcy lat znaki zodiaku wykonywane na wiele różnych sposobów i w różnym wzornictwie. Mimo upływu czasu biżuteria ze znakami zodiaku cieszy się ogromnym powodzeniem. Jedną z metod wyrobu tego typu biżuterii jest odlew, który daje możliwość robienia masowego wyrobu co jest w stanie zaspokoić masowe zapotrzebowanie klientów i przy dzisiejszej technologii daje bardzo dobrą jakość. Inną metodą produkcji zawieszek i pierścionków, na których umieszczone są symbole zodiaku jest metoda laserowa która daje ogromną precyzję przez co wyrób jubilerski jest dopracowany perfekcyjnie i wykończony w najwyższym stopniu. To właśnie tę metodę oferujemy naszym klientom.
   Laserowe wycinanie biżuterii jest cenione przez jubilerów, szczególnie jeśli chodzi o drobne kolczyki, które zazwyczaj są mniejsze od zawieszek oraz wielokrotnie mniejszej od bransoletek. Wykonanie kompletu biżuterii metodą tradycyjną w której kolczyki posiadają taki sam wzór jak bransoletka bywa niemożliwe, natomiast metoda laserowa zrobi to bez jakichkolwiek problemów w bardzo wysokiej jakości. Usprawnia to pracę, a co za tym idzie modna biżuteria artystyczna staje się dostępna dla każdego. Tego typu komplety ozdób wykonane metodą laserową są spójne i tworzą kompletny wyrób, innymi słowy - jest to nowoczesna biżuteria dla nowoczesnych kobiet. 
   Na przestrzeni lat nastąpił ogromny postęp technologiczny w produkcji biżuterii, a wszystko po to by sprostać wymaganiom klienta, zaproponować mu biżuterię bardzo wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasza firma wychodzi wam naprzeciw i korzystając z lat doświadczeń oraz nowoczesnej technologii oferujemy celebrytki najwyższej jakości.